شرکت سازه فضاکار نقشان

_

ما که هستیم؟

درباره ما

شرکت فنی و مهندسی نقشان چلیک سازه  ( به شماره ثبتی 2850) با بیش  از یک دهه سابقه در امر مشاوره، طراحی، تولید و اجرای انواع  پروژه های فلزی سبک و سنگین و با بهره گیری از فناوری روز ، ماشین آلات پیشرفته و تکیه بر تجربه متخصصین زبده بعنوان اولین تولید کننده سازه های نوین فضاکار در شمال کشور مشغول فعالیت است.

این شرکت در تمام  پروژه ها علاوه بر کنترل کیفی محصولات،  با بهره گیری از ابزار کنترل دقیق و پیشرفته مراکز علمی وتحقیقاتی به تست و تطابق ویژگی های مصالح بکاررفته با  استاندارد های ملی و بین المللی می پردازد و همواره از پیشتازان ارائه طرح های نو در زمینه سازه فلزی و فضایی می باشد.

سازه فضاکار نقشان
شرکت سازه فضاکار نقشان

خدمات شرکت سازه فضاکار نقشان

سازه فضاکار (فضایی)

_

بطور کلی ساختاری خرپایی در سه بعد دارند که با توجه به شکل نهایی مورد نظر مهندسین طراح در کنار یکدیگر قرار گرفته که میتواند، دهانه های بسیار بلند را بدون داشتن ستون بوجود آورند.

مهندسین طراح در شرکت سازه فضاکار نقشان برای رساندن شما به اهدافتان شما را همراهی خواهند کرد.

سازه ای سبک پیش ساخته

_

انواع سازه های پیش ساخته در پروژه های مختلف ساختمانی و عمرانی مورد استفاده قرار می گیرند؛ که از مهم ترین انواع سازه های پیش ساخته می توان به سازه ال اس اف و بتنی اشاره کرد.

سیستم سازه های فولادی

_

طراحی سازه های فولادی با توجه به انتخاب نوع مقطع، روش ساخت، روش بهره‌برداری و محل ساخت ساختمان، خصوصیات و ویژگی‌های متنوعی برای ساخت اسکلت باربر یک ساختمان به وجود می‌آورد.

 پوشش سقف

_

اجرای سیستم پوشش دهی اسکلت فلزی سازه ها با دور نگهداشتن حرارت از سازه که به پایدار ماندن در برابر حریق در نظر گرفته شده است، کمک کرده و زمان لازم را جهت تخلیه ساکنین تامین میکند.

پوشش سازه فضایی و سازه فلزی در مجتمع های مختلف با کاربری آنها ارتباط مستقیم دارد.